Meble ogrodowe biesiadne

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

 

Nasze meble cechuje natura, którą staramy się podkreślać, nie zmieniać jej, dzięki temu każdy zestaw jest wyjątkowy, niepowtarzalny, dlatego nasza oferta kierowana jest dla osób ceniących nietuzinkowość, piękne usłojenie drewna, wyjątkowe naturalne kształty.

DREWNO LIŚCIASTE BEZ ŻYWICY

Nie oszczędzamy na materiale dzięki czemu meble są wyjątkowo stabilne, masywne i będą służyły przez wiele lat. Blaty stołów i ławek wykonujemy z 6cm grubości deski z jednego kawałka.

Atrybuty natury podkreślamy barwiąc ciśnieniowo drewno a następnie
trzykrotnie lakierując lakierem wodoodpornym do yachtów firmy Sadolin

 
1 2 3 4 5

Skąd popularność mebli ogrodowych z drewna?

Meble drewniane od zawsze cieszą się popularnością, ponieważ to szlachetny, piękny i długowieczny surowiec. W każdym ogrodzie bez problemu znajdzie się dla nich miejsce, pasują bowiem do różnych aranżacji i pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni przy domu. W tym miejscu znajdą Państwo propozycje mebli drewnianych do ogrodu, m. in. gotowe zestawy, meble góralskie, drewniane chatki czy masywne stoły dla wielodzietnych rodzin.

Jak powstają nasze meble

Przy tworzeniu mebli korzystamy z różnych gatunków drewna, chętnie doradzimy, który z nich najlepiej sprawdzi się w Państwa ogrodzie czy na tarasie. Symbol wytrzymałości, drewno o mocnym usłojeniu i wyrazistej brązowej barwie jak dąb, czy może egzotyczny i piękny mahoń? W naszej ofercie są też meble drewniane z orzecha czy sosny, niezwykle popularnej, przyciągającej ciekawym usłojeniem, jasną barwą i atrakcyjną ceną.

Postaw na naturalne materiały

Nie ingerujemy w naturalny charakter drewna, staramy się za to podkreślić jego największe atuty. Stąd każdy zestaw jest wyjątkowy, niepowtarzalny, a osoby, które cenią sobie nietuzinkowość, piękne usłojenie oraz wyjątkowe naturalne kształty będą zadowolone. Nasze meble zdobią zarówno prywatne posesje, jak i ośrodki wypoczynkowe czy agroturystyczne.

Na wszystkie meble ogrodowe dajemy pięcioletnią gwarancję.  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, jednak pewne rzeczy się nie zmieniają, niezależnie od klienta. Jest to m. in. darmowa dostawa na terenie całego kraju, drewno wyłącznie bez żywicy oraz dbałość o detale na każdym etapie produkcji.

Nie oszczędzamy na materiale, co sprawia, że nasze meble są wyjątkowo stabilne, masywne i przetrwają wiele sezonów. Blaty stołów i ławek wykonane są z 6cm grubości deski z jednego kawałka. Każdy element barwimy ciśnieniowo, a następnie trzykrotnie lakierujemy wysokiej jakości lakierem wodoodpornym do yachtów firmy Sadolin.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl